fbpx

ЖК "СОЛЬВО"

БУДІВНИЦТВО РОЗПОЧАТО

про проєкт

Житловий комплекс «Сольво» розташований у місті Свалява, Закарпатської області, яке цінується своїми славетними соляними мінеральними джерелами. Сьогодні серед туристів м. Свалява користується неабиякою популярністю, саме завдяки своїм мінеральним джерелам, що мають оздоровчий ефект, краєзнавчим місцям та взагалі карпатській природі та свіжому гірському повітрю, що наповнює відпочиваючих новими емоціями, надає натхнення, сповнює новими силами та енергією.

ЖК «СОЛЬВО» – це 5 поверховий будинок , що містить квартири площею від 38 кв.м до 84 кв.м. Цей проєкт створений для всіх, хто хоче отримати зручність, надійність і комфорт по доступній ціні.

Переваги житлового комплексу:

 • сучасний безшумний ліфт та під’їзди;
 • дитячий майданчик;
 • наявність індивідуального опалення та централізованого водопостачання;
 • парковка для мешканців житлового комплексу;
 • закрита територія.

Будинок введений в експлуатацію в 3 кварталі 2021 року.


жк сольво нерухомість сваляви

Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами

  Об’єкт ARENA-BUD

  Квартира в житловому комплексі «Сольво» — це
  вдала інвестиція у майбутнє своєї родини.
  Настав час реалізувати її!

  Типовий план поверху

  ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

  Закарпатська область, с.Поляна, вул. Курортна, 23а

  Закарпатська область, м.Свалява, вул Визволення, 41

  ТЕЛЕФОНИ:

   +38050 637 3142  +38095 802 7777

  Процес будівництва

  Купуючи у власність квартиру або інший об’єкт нерухомого майна, кожний бажає запобігти та відвернути від себе настання якихось негативних наслідків у разі.

  Першочергово із відповідними умовами придбання квартири від забудовника можна ознайомитись на офіційному сайті Арена Буд, на якому також міститься і відповідна дозвільна документація, що складається під час будівництва.

  Так, на сайті у розділі «Інформація для покупців» наявні наступні скани документів: дозволи на виконання будівельних робіт, Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно, експертний звіт та інші.

  Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в офісі забудовника, поспілкувавшись із менеджерами, як нададуть Вам всю необхідну інформацію про проект, оригінали всієї юридичної документації для огляду, а також відповіді на запитання, що виникли у потенційного покупця або можуть виникнути в результаті бесіди із представником забудовника. Окрім менеджера, Ви можете також поспілкуватись із юристами, які більш детально розкажуть саме про юридичні нюанси співробітництва із Арена Буд.

  Ви також маєте законне право попросити у представника забудовника шаблон Договору, що укладається між забудовником та потенційним покупцем квартири, який Ви можете потім детально вивчити із юристом. Ви також можете скористатись послугами  юриста і під час укладення відповідного правочину, який зможе здійснити юридичний супровід та гарантуватиме Вам надійний правочин.

  Представники забудовника також зможуть підказати Вам інформацію з приводу вільних апартаментів, що залишились у ЖК «Сольво», які можна забронювати та придбати.

  Коли потенційний покупець квартири вирішує все ж таки співпрацювати із Арена Буд, то зрозуміло, що його будуть цікавити умови взаєморозрахунків. Так, за загальним правилом покупець має внести на рахунок забудовника перший внесок у розмірі 30 % від вартості квартири. Наступні умови більш детально можна дізнатись саме у представників Арена Буд.

  Крім того, наразі діє спеціальна акційна пропозиція для тих, у кого не має можливості сплатити вартість квартири одночасним платежем. Наразі діє акція, згідно з умовами якої до червня 2021 року пропонується безвідсоткова розстрочка, деталі якої так само можна дізнатись в індивідуальному порядку.

  Обираючи забудовника Арена Буд, Ви обираєте свій комфорт  і затишок на майбутнє. Не витрачайте час на роздуми та вкладайте гроші у Ваше реальне майбутнє вже зараз! І пам’ятайте, що ціни на нерухомість регулярно зростають.

  ×
  Запит на зворотній дзвінок