fbpx

ARENA VILLAGE

Курорт "Поляна"

II черга

Про Arena Village II

Arena Village ІІ черга – це шестиповерховий будинок, на кожному з яких розташовані квартири. Житловий комплекс розташований поблизу відомого на Закарпатті курорту «Сонячне Закарпаття», в самому серці Закарпатської області в с. Поляна. Даний курорт прославився на всю Україну завдяки своїм мінеральним цілющим джерелам. Адже відпочинок на Закарпатті – це не лише спроба відволіктися від повсякденних турбот, це найкращий та ефективний спосіб оздоровитися. І саме на Закарпатті для такого відпочинку, для досягнення таких цілей все продумано до деталей: комфортні умови проживання, неперевершені краєвиди, якісне лікування, ефективні лікувальні процедури, правильне харчування, різноманітні мінеральні джерела із багатими на корисні речовини водами, гірське свіже повітря та багато іншого.
Тому розташування житлового комплексу Arena Village саме у такій зоні є достатньо вигідним та правильним рішенням з боку забудовника, оскільки саме на такі райони існує чималий попит серед туристів.
До того ж, поряд із житловим комплексом розташовано декілька санаторних закладів, діяльність яких спрямована безпосередньо на лікувальну складову, оскільки в них передбачені спеціальні лікувальні процедури, SPA-послуги, які сприяють підвищенню рівня фізичного і духовного здоров’я.
На території житлового комплексу є: бювет з мінеральною водою, відкритий басейн, парковка, відеонагляд, охорона, дитячий майданчик

Перша черга Arena Village була здана в експлуатацію ще в кінці 2019 року, а друга черга – на початку 2021 р.

Типові плани поверхів

Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами

  Arena Village ІІ – це шестиповерховий будинок, на кожному з яких розташовані апартаменти, з детальним планом яких можна ознайомитись або на офіційному сайті забудовника Arena Bud, або безпосередньо в його офісі на особистому прийомі у менеджера. Варто зауважити, що на сьогодні вже більшість апартаментів розпродані, проте вільні варіанти ще залишились, що так само можна самостійно відслідкувати на сайті.

  Завдяки своїй розвиненій інфраструктурі даний житловий комплекс і користується популярністю серед потенційних покупців та у подальшому матиме попит серед туристів. Адже більшою мірою даний будинок був збудований з метою подальшої здачі в  оренду апартаментів туристам з метою отримання від такої діяльності доходу. Але це не є обов’язковим та цілком можливо придбати апартаменти з метою особистого проживання в них.

  На першому та другому поверхах будинку будуть розташовуватися номери від Arena Apart-Hotels, причому Arena Apart-Hotels сприятиме управлінню і здачу в оренду придбаної Вами квартири з метою отримання відповідного доходу від такого.

  На території житлового комплексу забудовник також планує розмістити відкритий басейн, який буде актуальний у літній сезон, біля якого можна облаштувати спеціальну зону для відпочинку під сонцем із незабутніми краєвидами. Біля басейну можна буде організувати шезлонги із матрацами та парасольки від пекучого сонця, а також різноманітні водні іграшки і розваги для дітей, які із превеликим захопленням будуть проводити час у басейні.

  Крім того, для дітей буде облаштована ігрова зона, в якій будуть працювати спеціальні аніматори, які будуть відповідати за гарний настрій Ваших дій, за їхню зацікавленість. Тож можна буде не хвилюватись про те, як будуть проводити свій час Ваші діти.

  Особливості апартаментів:

  • у будинку наявні квартири класу комфорт (стандарт, делюкс, люкс);
  • квартири складаються з однієї, двох та трьох кімнат;
  • висота стелі складає 2,7 метрів;
  • вікна в номерах відповідають усім стандартним будівельним нормам;
  • у кожній квартирі передбачені відкриті балкони;
  • водопостачання – централізоване;
  • опалення – індивідуальне;
  • ремонт – чорновий: вікна, двері, поштукатурені стіни, підлога.

  Тобто, придбаваючи квартиру від забудовника, варто розуміти, що необхідно ще буде витрачати гроші та час на ремонт апартаментів.

  На території будинку передбачена також і парковка, яка буде вміщувати в себе 50 паркувальних місць, що є більшим взагалі за кількість квартир у будинку. Причому користуватися парковкою зможуть як туристи, так і постійні мешканці Arena Village ІІ. Така паркова завжди буде під цілодобовою охороною, а також на території житлового кодексу передбачено відеоспостереження.

  Обравши апартаменти з даного житлового комплексу, Ви жодного разу не пожалкуєте про свій вибір, оскільки на Вас чекають суцільні переваги:

  • перевірений забудовник;
  • якість будівництва;
  • вигідні ціна на квадратні метри;
  • зручне розташування в серці Закарпаття зі зручною транспортною розв’язкою;
  • розвинена інфраструктура.

  Все це у своїй сукупності складе незабутній та безтурботний відпочинок для туристів, чим саме буде підвищуватись популярність та попит на такі апартаменти.

  План по поверхам ЖК Arena Village II черга

  Інфраструктура житлового комплексу

  Бювет з мінеральною водою

  Швидкісний інтернет

  Кав'ярня

  Басейн

  Затишна територія

  Парковка

  Відеонагляд

  Кабельне ТВ

  Дитячий майданчик

  Процес будівництва

  ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

  Закарпатська область, с.Поляна, вул. Курортна, 23а

  Закарпатська область, м.Свалява, вул Визволення, 41

  ТЕЛЕФОНИ:

   +38050 637 3142  +38095 802 7777

  ×
  Запит на зворотній дзвінок