ARENA VILLAGE

Курорт "Поляна"

II черга

Всі квартири продано

Типові плани поверхів

Залишіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами

  Arena Village ІІ – це шестиповерховий будинок, на кожному з яких розташовані апартаменти, з детальним планом яких можна ознайомитись або на офіційному сайті забудовника Arena Bud, або безпосередньо в його офісі на особистому прийомі у менеджера. Варто зауважити, що на сьогодні вже більшість апартаментів розпродані, проте вільні варіанти ще залишились, що так само можна самостійно відслідкувати на сайті.

  Завдяки своїй розвиненій інфраструктурі даний житловий комплекс і користується популярністю серед потенційних покупців та у подальшому матиме попит серед туристів. Адже більшою мірою даний будинок був збудований з метою подальшої здачі в  оренду апартаментів туристам з метою отримання від такої діяльності доходу. Але це не є обов’язковим та цілком можливо придбати апартаменти з метою особистого проживання в них.

  На першому та другому поверхах будинку будуть розташовуватися номери від Arena Apart-Hotels, причому Arena Apart-Hotels сприятиме управлінню і здачу в оренду придбаної Вами квартири з метою отримання відповідного доходу від такого.

  На території житлового комплексу забудовник також планує розмістити відкритий басейн, який буде актуальний у літній сезон, біля якого можна облаштувати спеціальну зону для відпочинку під сонцем із незабутніми краєвидами. Біля басейну можна буде організувати шезлонги із матрацами та парасольки від пекучого сонця, а також різноманітні водні іграшки і розваги для дітей, які із превеликим захопленням будуть проводити час у басейні.

  Крім того, для дітей буде облаштована ігрова зона, в якій будуть працювати спеціальні аніматори, які будуть відповідати за гарний настрій Ваших дій, за їхню зацікавленість. Тож можна буде не хвилюватись про те, як будуть проводити свій час Ваші діти.

  Особливості апартаментів:

  • у будинку наявні квартири класу комфорт (стандарт, делюкс, люкс);
  • квартири складаються з однієї, двох та трьох кімнат;
  • висота стелі складає 2,7 метрів;
  • вікна в номерах відповідають усім стандартним будівельним нормам;
  • у кожній квартирі передбачені відкриті балкони;
  • водопостачання – централізоване;
  • опалення – індивідуальне;
  • ремонт – чорновий: вікна, двері, поштукатурені стіни, підлога.

  Тобто, придбаваючи квартиру від забудовника, варто розуміти, що необхідно ще буде витрачати гроші та час на ремонт апартаментів.

  На території будинку передбачена також і парковка, яка буде вміщувати в себе 50 паркувальних місць, що є більшим взагалі за кількість квартир у будинку. Причому користуватися парковкою зможуть як туристи, так і постійні мешканці Arena Village ІІ. Така паркова завжди буде під цілодобовою охороною, а також на території житлового кодексу передбачено відеоспостереження.

  Обравши апартаменти з даного житлового комплексу, Ви жодного разу не пожалкуєте про свій вибір, оскільки на Вас чекають суцільні переваги:

  • перевірений забудовник;
  • якість будівництва;
  • вигідні ціна на квадратні метри;
  • зручне розташування в серці Закарпаття зі зручною транспортною розв’язкою;
  • розвинена інфраструктура.

  Все це у своїй сукупності складе незабутній та безтурботний відпочинок для туристів, чим саме буде підвищуватись популярність та попит на такі апартаменти.

  Інфраструктура житлового комплексу

  Бювет з мінеральною водою

  Швидкісний інтернет

  Кав'ярня

  Басейн

  Затишна територія

  Парковка

  Відеонагляд

  Кабельне ТВ

  Дитячий майданчик

  ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

  Закарпатська область, с.Поляна, вул. Курортна, 25

  Закарпатська область, м.Свалява, вул Визволення, 41

  ТЕЛЕФОНИ:

  +38093 802 7777 +38095 802 7777

  ×
  Запит на зворотній дзвінок